Projekt Tarceva
Projekt Tarceva je klinický registr pacientů léčených Tarcevou. Projekt je primárně zaměřen na sběr epidemiologických a klinických dat, jeho hlavním cílem je sledování efektivity a bezpečnosti léčby Tarcevou.
Vyhledávání

Vstup do registru

Helpdesk

Helpdesk je bezplatná linka uživatelské podpory, která je v provozu každý všední den od 8:00 do 16:00 (telefon, e-mail, fax). Profesionální systém distribuce požadavků umožňuje zajistit maximálně rychlou odezvu i u složitých problémů.

Helpdesk je k dispozici rovněž všem osobám a organizacím, které se zajímají o tento projekt.

E-mail: helpdesk@iba.muni.cz
Tel.: +420 515 915 100

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:V červenci 2011 byl ukončen sběr dat do registru monitorujícího léčbu nemalobuněčného karcinomu plic (NSCLC). Údaje o léčbě pacientů s NSCLC, kteří jsou léčeni Tarcevou, jsou nyní zadávány do registru Tulung.

  • Chystáte se opustit informační web http://tarceva.registry.cz a přejít na zabezpečené stránky elektronického klinického registru.
  • Přihlášení do systému vyžaduje platné uživatelské jméno a heslo.
  • Údaje do registru lze zadávat z jakéhokoliv počítače připojeného na internet a vybaveného prohlížečem MS Internet Explorer 5.5 nebo vyšším (musí podporovat chráněnou komunikaci se 128bitovým šifrováním).
  • Budete-li mít problém s přihlášením nebo jakýkoli jiný problém technického rázu, prosím neváhejte kontaktovat náš helpdesk (viz údaje vpravo).

Vstoupit do registru monitorujícího léčbu karcinomu pankreatu